Xtend
Xtend — збалансована формула для сильних чоловіків
 • Підвищує лібідо та фізичну витривалість
 • Підвищує рівень вільного тестостерону
 • Клінічно доказана ефективність
 • 100 % природні компоненти, мінімум побічних ефектів
Замовити Xtend
X-Tend video

XTEND, 60 капсул

Більшість комплексів  для підвищення фізичної та сексуальної  активності чоловіків за складом та хімічною формулою не є збалансованими.

XTEND зосереджується на ключових сферах сексуального статусу чоловіка і має на меті поліпшення сексуального здоров'я та фізичної витривалості чоловіка.  

За даними світових досліджень, кожен четвертий чоловік у світі відчуває зниження  статевого потягу.

XTEND дозволяє вирішити таке питання за допомогою впливу його компонентів на різні ланки сексуальної сфери.

Кінцевий ефект біологічно активного медичного продукту XTEND полягає у природньому підвищенні рівнів вільного тестостерону, із вірогідним впливом покращення ефективності тренування, посиленням анаболічних ефектів на м’язову систему, посиленням фізичної та сексуальної активності.

Ретельно підібраний склад XTEND повертає чоловічу силу та впевненість!

Читати більше

Причини зниження лібідо у чоловіків

Лібідо, або сексуальний потяг, залежно від особливостей чоловіка, буває низьким, нормальним та високим. Усі типи вважаються нормою. Про факт зниження лібідо у чоловіків слід говорити, коли індивідуальна норма знизилася і не повертається до звичайного рівня. Перш ніж приймати будь-які таблетки для лібідо, слід розібратися в причинах зниження або зникнення інтимної близькості. Настрій та фізичний стан є першочерговими факторами змін. Однак є й серйозніші причини:

 • захворювання та запальні процеси в організмі;
 • розлади невротичного характеру;
 • порушення, пов'язані з ендокринною системою;
 • побічні ефекти прийому певних ліків;
 • утримання від статевих контактів тривалий час.

Якщо зникло лібідо у чоловіка, для початку слід виключити низку захворювань. Крім порушень в ендокринній системі, яка регулює статеву функцію, проблеми можуть бути в гіпоталамусі та гіпофізі (відповідають за вироблення гормону тестостерону), або ж у центральній та периферичній нервовій системі (регулюють ерекцію та еякуляцію). Досить часто відновлення лібідо слід проводити при серцево-судинних захворюваннях, порушеннях роботи ШКТ, нирок та легень.

Існує низка лікарських препаратів, прийом яких призводить до зниження сексуального потягу. До них відносяться антидепресанти, препарати-нейролептики, бета-блокатори, що знеболюють опіоїдного ряду, антигістаміни, інгібітори ароматази та деякі засоби проти облисіння.

При виявленні одного з факторів лікар може призначити пігулки для лібідо. Проте причини зниження потягу може бути й іншого характеру, наприклад, психологічні та емоційні. Конфлікти, переживання, стреси, невпевненість, перевтома, неякісний сон — все це може вилитися в проблеми інтимного плану, аж до необхідності лікування еректильної дисфункції.

Також є фактори, які підвищують ризик зниження лібідо, а в поєднанні з іншими проблемами можуть посилювати стан справ. До таких належать: зловживання алкоголем, куріння, прийом наркотиків, а також незбалансоване харчування, що включає фастфуд, кофеїн, солодкі газування, продукти на основі харчових дріжджів та фітоестрогенів.

Ну і нарешті, природне зниження лібідо відбувається після 40-50 років внаслідок падіння рівня вироблення тестостерону. У цей час зазвичай починається андропауза, інакше кажучи, чоловічий клімакс. Однак це зовсім не означає, що слід упокоритися з відсутністю сексуального бажання. Можливо, потрібна лише профілактика імпотенції, яка передбачає прийом спеціальних препаратів.

Принцип дії препаратів для хорошої потенції

Незалежно від того, яка причина погіршення сексуальної активності, порушення веде до застійних явищ в органах малого тазу, що провокує серйозніші проблеми, у тому числі й аденому простати. Тому, після встановлення діагнозу, прописуються таблетки для підвищення лібідо у чоловіків, або так звані регулятори потенції. Склад може мати як синтетичне, і рослинне походження. За принципом дії препарат для підвищення лібідо відноситься до однієї з п'яти основних категорій: -

 1. препарати, що підвищують рівень оксиду азоту (NO);
 2. препарати-блокатори альфа-адренорецепторів;
 3. препарати-аналоги простагландину Е1;
 4. міотропні спазмолітики;
 5. препарати тестостерону (андрогени)

Оксид азоту розширює судини, покращуючи приплив крові та забезпечуючи найкраще насичення тканин киснем. Також NO знижує рівень гормонів стресу. У цій групі виділяють 2 категорії таблеток для лібідо: інгібуючі (уповільнюють) дію ферменту ФДЕ5 (бере участь у припиненні ерекції), а також активують NO-синтазу.

Як допоміжний засіб для лікування імпотенції часто застосовується альфа-адреноблокатор, або препарат для зниження артеріального тиску. Також засіб довело свою ефективність при лікуванні порушень сечостатевої системи.

Профілактика еректильної дисфункції передбачає прийом препаратів-аналогів простагландину Е1, які розслаблюють гладку мускулатуру печеристих тіл, покращують приплив крові та стимулюють мікроциркуляцію. Схожий ефект мають препарати четвертої групи, міотропні спазмолітики. Вони розслаблюють гладкі м'язи та забезпечують приплив крові до статевого члена.

Багато хто цікавиться, як підвищити лібідо у чоловіків і які препарати приймати за низького рівня тестостерону? У разі використовуються андрогени, головні компоненти гормонозамещающей терапії.

Побічні ефекти

Всі таблетки від еректильної дисфункції мають ряд побічних ефектів. Вони проявляються у вигляді головного болю та запаморочення. Також можливе виникнення шкірного висипу. Не виключений і пріапізм. Це тривала ерекція, яка часто супроводжується болючими відчуттями. При цьому пріапізм не має відношення до сексуального збудження. Залежно від цього, якої групі належить засіб від імпотенції, можливі й інші побічні дії.

БАДи для підвищення лібідо

Природно, профілактика імпотенції – краще, ніж лікування захворювань та порушень, пов'язаних із статевою дисфункцією. І простатит - далеко не єдина недуга, до якої призводить безвідповідальне ставлення до власного здоров'я. Буває так, що пігулки від імпотенції виявляються малоефективними. Тому при появі найменших відхилень, змін у відчуттях при інтимній близькості, згасанні лібідо рекомендується консультація спеціаліста, а також проведення профілактичних заходів. Одним з таких заходів є прийоми БАДів, безпечних таблеток для підвищення лібідо у чоловіків. Сьогодні один із лідерів ринку – американський комплекс Xtend. Клінічно доведено ефективність Xtend. Xtend - збалансована формула продукту, яка не тільки підвищує сексуальний потяг, але й покращує фізичну витривалість. При регулярному прийомі біоактивної добавки в організмі зростає рівень вільного тестостерону, що впливає на психоемоційний стан, а також на зовнішній вигляд чоловіка. З'являється відчуття впевненості, амбітності. Замовлення можна оформити на офіційному сайті Prostate+ www.prostate.com.ua або за номером: +38 (067) 340-72-22. Наші консультанти завжди до ваших послуг.